SEO Specialist

Věděli jste, že je TV Nova jedním z největších digitálních publisherů na českém trhu? Není to jen Voyo se stovkami tisíc předplatitelů, ale je to i zpravodajský web TN.cz nebo magazín Nova.cz, které navštíví i milion uživatelů každý den.

Do oddělení Marketingu TV Nova s.r.o. hledáme motivovaného SEO specialistu, který se stane všestrannou posilou našeho SEO týmu. Práce v mladém kolektivu s těmi nejlepšími možnými technologiemi, ve stabilní společnosti se silným zázemím a spoustou benefitů. To je práce v TV Nova.

Co budete dělat:

  • Kontrolovat a sledovat výkon vyhledávacích výrazů, které vedou k návštěvnosti na našich webech
  • Doporučovat změny a úpravy webů za účelem získání lepších pozic ve výsledcích vyhledávání
  • Připravovat data pro reporting výkonu organického vyhledávání
  • Sledovat trendy v odvětví a zajišťovat jejich implementaci v rámci našeho prostředí
  • Připravovat doporučení na vhodná partnerství pro vzájemný linkbuilding
  • Provádět technické audity na našich webech a na jejich základě připravovat zadání pro naše vývojáře
  • Upravovat obsah na našich webech přes CMS anebo doporučovat úpravy dalším adminům a editorům
  • Spolupracovat se všemi týmy, které se podílejí na vzniku našich webových stránek, od designerů přes vývojáře až po editory a marketéry

Co potřebujete znát, vědět a mít:

  • Zkušenosti se SEO alespoň 2 roky
  • Znalost trendů ve vyhledávání, jaká je nejlepší praxe a doporučení expertů v oboru
  • Znalost metodiky analýzy klíčových slov a data mining nástrojů (např. Ahrefs, SEMRush, Marketing Miner nebo podobné)
  • Znalost Google Search Console a Google Analytics
  • Znalost Looker (ex Data) Studio a Excel
  • Znalost linkbuildingu
  • Základní porozumění webových technologií - protokoly, servery, web hosting, CSS, JavaScript…
  • Analytické myšlení, schopnost porozumět souvislostem
  • Schopnost aktivně a efektivně komunikovat
  • Samostatnost, pečlivost, flexibilita, rychlost, vysoké nasazení a schopnost dalšího rozvoje
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni je nezbytná, v týmu máme anglicky hovořící kolegy

Co nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost částečně pracovat z domova
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Benefitní konto Nova + (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
  • Mezinárodní i česká kuchyně v budově (dotace na stravné)
  • Možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
  • Nadstandardní lékařskou péči
  • Rohlík point přímo v budově
  • Možnost využití partnerských programů
  • Pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
  • Pracovní mobilní telefon a notebook
  • Taxi pendl ze zastávky tramvaje Geologická

Kontakt

TV Nova, s.r.o.
Helena Binková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha 5-Barrandov
Česko