Social Media Expert - externí spolupráce

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Pro oddělení Nová média TV Nova s.r.o. hledáme zkušeného stratéga na externí spolupráci na projektech v oblasti sociálních sítí. Potřebujeme člověka, který bude umět vnímat potenciál sociálních médií v rámci televize a streamovacích služeb. Inspirativní osobnost, která umí vytvořit a realizovat strategii vedoucí k naplnění daných cílů, řídit tým na projektu a převzít odpovědnost za výsledky.

Co budete dělat:

  • Zodpovídat za obsah publikovaný na sociálních sítích TV Nova a Voyo.cz
  • Koordinovat činnost projektových týmů složených z našich social media odborníků i externích spolupracovníků
  • Spolupracovat s týmem při vytváření atraktivního obsahu na všech sociálních sítích
  • Připravovat publikační plány v souladu s PR strategií a marketingovými záměry společnosti
  • Zodpovídat za plnění definovaných cílů a dodržování rozpočtů
  • Navrhovat kreativní řešení umístění PP
  • Analyzovat výsledky kampaní na sociálních sítích
  • Připravovat prezentace výsledků a reporty

Co potřebujete znát, vědět a mít:

  • Zkušenosti s tvorbou obsahové strategie sociálních sítí
  • Zkušenosti s vedením projektových týmů
  • Znát trendy sociálních sítí
  • Znalost digitálních trendů
  • Dobrou orientaci v produkci TV Nova
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Strategické myšlení a schopnost vidět širší souvislosti
  • Kreativita, flexibilita

Co nabízíme:

  • Externí formu spolupráce na IČO
  • VOYO zdarma
  • Moderní fitness a sauna přímo v budově
  • Mezinárodní i česká kuchyně v budově
  • Taxi pendl z tramvajové zastávky Geologická

Kontakt

TV Nova, s.r.o.
Helena Binková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha 5-Barrandov
Česko