Data Engineer/Analytik - externí spolupráce

Pro datový tým oddělení Výzkumu TV Nova s.r.o. hledáme medior/senior Dataře na dlouhodobou spolupráci formou IČO. Hlavní odpovědností bude tvorba návrhů, vývoj a údržba datových toků od integrace až po výslednou vizualizaci. Potřebujeme rozšířit kapacitu našeho týmu, abychom dokázali rozvíjet naši datovou architekturu, analytiku a všechny související data procesy. Poptávka po datech od našich zadavatelů je vysoká a stále rosteme v množství zpracovávaných dat i v tom, jak jsou data dále využívána.

Co budete dělat:

  • Spolupracovat s interním data týmem a zadavateli z jiných oddělení: marketing, produkt, management, redakce a další
  • Rozvíjet datové use-cases a projekty
  • Spravovat ETL/BI řešení
  • Optimalizovat a řešit výpadky v ETL
  • Vyvíjet dashboardy a datové vizualizace
  • Zpracovávat pokročilejší ad-hoc analýzy nad výkonem našeho obsahu a uživatelské báze
  • Proaktivně hledat v datech zajímavé souvislosti pro rozvoj našich služeb
  • Fungovat jako konzultant pro ostatní kolegy z týmu
  • Spravovat přístupy
  • Zpracovávat a rozvíjet dokumentaci
  • Komunikovat s dodavateli

Používáme moderní cloudové technologie, takže se můžete těšit na:

  • Keboola s multiprojektovou architekturou
  • Databáze: Snowflake a Google BigQuery. Takže příkaz QUALIFY a další vychytávky ;-)
  • Microsoft Power BI
  • Trello
  • Customer Experience Data Platformu Bloomreach (dříve Exponea)

Zpracováváme rozmanitá data:

  • Informace o sledovaném obsahu v televizi, na Voyo i na webu (Google Analytics 360/GA4, peoplemetry, interní systémy)
  • S čím uživatelé potřebují pomoci a jejich zpětná vazba (Satismeter, Mluvii, Geneea)
  • Informace z reklamních systémů

Bez čeho se neobejdete:

  • Zkušenost s Microsoft Power BI (DAX)
  • Pokročilá znalost SQL, klidně i základy Pythonu
  • Znalost integrační platformy Keboola
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Analytické myšlení a smysl pro pořádek
  • Schopnost interpretovat informace z dat
  • Znalost DWH/BI technologií a best practices výhodou
  • Zkušenosti s jiným BI řešením výhodou

Kontakt

TV Nova, s.r.o.
Helena Binková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha 5-Barrandov
Česko