DATOVÝ ANALYTIK WEB & VOYO

Věděli jste, že je TV Nova jedním z největších digitálních publisherů na českém trhu? Není to jen Voyo se stovkami tisíc předplatitelů, ale je to i zpravodajský web TN.cz nebo magazín Nova.cz, které navštíví i milion uživatelů každý den.

Odkud k nám na weby proudí uživatelé, proč ne/provedli konverzi, jaký obsah sledují, co můžeme udělat lépe, aby jich bylo víc a strávili u nás více času? Chcete zjistit, co ovlivňuje návštěvnost webu Voyo.cz, TN.cz a Nova.cz? Baví vás technologie, práce s daty a jste zvídaví? Hledáme právě vás! Pojďte s námi rozvíjet jednu z největších SVOD platforem v regionu a TOP 3 lokální zpravodajský web.

Do oddělení online výzkumu společnosti TV Nova s.r.o. hledáme motivovaného analytika, který se nebojí čísel a rád za nimi hledá souvislosti. Práce v mladém kolektivu s těmi nejlepšími možnými technologiemi, ve stabilní společnosti se silným zázemím a spoustou benefitů. To je práce v TV Nova.

Co budete dělat:

  • Nastavovat měření digitálních platforem: weby, mobilní aplikace, SmartTV, HbbTV
  • Budete styčná osoba pro Google Analytics
  • Pomáhat s nastavením A/B testování
  • Spolupracovat s kolegy z marketingu, IT vývoje, produktu a analytiky
  • Pravidelně reportovat výsledky návštěvnosti webů TV Nova – Voyo.cz, TN.cz, Nova.cz
  • Spravovat a vlastnit naše analytické nástroje pro reporting návštěvnosti webů – Google Analytics 360 či GA4 a Gemius
  • Zabývat se reportingem a analytikou SVOD služby TV Nova (Voyo)
  • Zajišťovat datovou podporu business developmentu – pomáhat s akvizicí nových předplatitelů
  • Spravovat, optimalizovat a automatizovat reporty
  • Predikovat chování návštěvníků a vytvářet doporučení pro další vývoj webů
  • Zajišťovat analytickou podporu vedení společnosti, online redakci a marketingu

Co potřebujete znát, vědět a mít:

  • Zkušenost s Google Tag Manager, Google Analytics, Google Data Studio
  • Velkou výhodou je znalost základů HTML, CSS a Javascript
  • Výhodou je znalost BigQuery, Google Cloud Platform
  • Základní dotazování v SQL
  • Chuť učit se nové technologie (UpScore, Smartlook)
  • Výhodou je zkušenost z e-commerce
  • Schopnost pochopit byznys zadání, smysl sběru dat a jejich využití v analýze
  • Zkušenost s analýzou webů, práce v Google Analytics, výhodou je Gemius
  • Umět data nejen interpretovat, ale umět si je i získat – správa GA, GTM,…
  • Analytické myšlení, schopnost dovtípit se souvislostí
  • Schopnost dodržet požadované termíny
  • Schopnost aktivně a efektivně komunikovat
  • Samostatnost, pečlivost, flexibilita, rychlost, vysoké nasazení a schopnost dalšího rozvoje
  • Znalost AJ na komunikativní úrovní

Co nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • VOYO zdarma
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Mezinárodní i česká kuchyně v budově (dotace na stravné)
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
  • Možnost využití partnerských programů
  • Benefitní konto Nova + (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
  • Nadstandardní lékařskou péči
  • Rohlík point přímo v budově
  • Pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
  • Pracovní mobilní telefon
  • Taxi pendl na tram zastávku Geologická

Kontakt

TV Nova, s.r.o.
Helena Binková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha 5-Barrandov
Česko