TV Nova - Front-end Developer

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Tým IT Online TV Nova 

zajišťuje, aby se internetoví diváci dostali kdykoli, kdekoli a jakkoli spolehlivě ke své zábavě a novinkám. Odbavíme statisíce shlédnutí videí denně přes mobilní telefony, počítače a tablety, chytré televize i HbbTV. 
Tým řeší úlohy od designu řešení, přes integraci a koordinaci až po zajištění podpory. To vše při spolupráci s týmy programu, produktu, marketingu, obchodu, výzkumu a klíčových technologických partnerů. 
Pracujeme v iteracích, změny do systémů řídíme pomocí klíčových schůzek zaměřených na odhad pracnosti, prioritizaci, rozdělení práce v týmu a denní kontrolní stand-upy. Interní efektivitu, potřeby členů týmu i náladu v týmu ladíme na retrospektivách. Jednou za čas získá každý člen konkrétní zpětnou vazbu na svou práci. 
Každý člen týmu pracuje pro společný výsledek týmu. To znamená maximálně samostatně a zároveň si hned řekne o podporu, když ji potřebuje. Je připraven ji taky poskytnout, když má prostor. 
Do týmu Online IT v TV Nova bychom rádi získali nového kolegu, který nám pomůže dostat úroveň naší práce zase o krok dál.

Jaká bude Vaše role:

FE developer musí být zběhlý v návrhu responzivního uživatelského rozhraní, struktury kódu podle software design principů a vyvíjet spolehlivě a rychle včetně nezbytných testů. Dále zvládat správu kódu při paralelním vývoji v týmu a diagnostikovat produkční problémy na základě logů a monitoringu. 

S čím potřebujeme pomoct: 
- S vývojem responzivních webů v HTML, CSS, JS 
- S integrací služeb 3 stran pro účely reklamy, výměny obsahu, měření 
- S vývojem automatických testů (JEST) 

Jaké technologie používáme:

- HTML 5 
- CSS 3 
- JavaScript ES5/ES6 – vanilla i vue/jquery, Latte šablony
- WebStorm, Azure, GitLab, JEST, JMeter

Co Vám nabízíme:

- zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
- dotace na stravné v zaměstnanecké restauraci
- 5 týdnů dovolené
- VOYO zdarma
- přátelský kolektiv
- možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
- možnost využití partnerských programů
- benefitní konto Nova+ (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
- nadstandardní zdravotní péči
- pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
- pracovní mobilní telefon
- Rohlík Point přímo v budově
- svoz do/z práce pendlem na zastávku tram Geologická

Kontakt

TV Nova, s.r.o.
Veronika Válková
Kříženeckého náměstí 1078/5
152 00  Praha 5
Česká republika