TV Nova - Network Security Specialist

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Co budete dělat:

  • Zajišťovat administraci a správu Firewall systému (CheckPoint, IPTables, Fortigate)
  • Zajišťovat administraci a správu VPN systému (CheckPoint, OpenVPN & Fortigate)
  • Zajišťovat administraci a správu Linuxových a Windows serverů souvisejících se síťovou infrastrukturou
  • Provádět pravidelnou údržbu systémů
  • Zajišťovat efektivní monitorování systému a služeb
  • Rozvíjet, udržovat a aktualizovat potřebnou dokumentaci
  • Zajišťovat 2 a 3 stupeň podpory při řešení reportovaných incidentů a žádostí
  • Spolupracovat na nových projektech, případně je vést
  • Aktivně a efektivně spolupracovat s ostatními týmy IT
  • Zajímat se o nejnovější technologie a trendy, v oblastech sítí a zabezpečení

Co potřebujete znát a vědět:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • 3-5 let praxe na podobné pozici
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost TCP/IP, ISO/OSI a síťových protokolů
  • znalost Cisco CCNA, CCNP – certifikace výhodou
  • Pokročilá znalost Linuxu
  • Zkušenosti s nastavováním Firewallu
  • Zkušenosti s monitorovacím SW (Flowmon, PRTG, Zabbix atd)
  • Samostatnost, pečlivost, flexibilita, rychlost, vysoké nasazení a schopnost dalšího rozvoje
  • Schopnost proaktivně řešit problémy

Co nabízíme:

  • práce formou externí spolupráce (IČO)
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv

Kontakt

TV Nova, s.r.o.
Marie Gütlová
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha 5 - Barrandov
Česká republika