TV Nova - Finanční analytik

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Do oddělení finančního plánování a analýz hledáme posilu!
Budoucí kolega/kolegyně bude úzce spolupracovat nejen s týmem finančních analytiků, ale i s oddělením techniky, IT, selfpromotion a grafiky, kteří se zabývají podporou TV vysílání.

Co budete dělat:

• průběžně tvořit a upravovat rozpočty v průběhu celého roku ve spolupráci s oddělením produkce
• připravovat cost reporty a různé analýzy čerpaní nákladů
• schvalovat výdaje na režii oddělení techniky a IT, selfpromotion a grafiky
• tvořit roční rozpočty
• spravovat Forecast nákladů
• kontrolovat plán jednotlivých oddělení
• analyzovat rozdíly oproti budgetu a předcházejícímu forecastu
• připravovat měsíční komentářů k forecastu a budgetu
• připravovat BVA (Budget vs Actual reportu)
• připravovat MPO (Forecast) – interní plánovací nástroj
• zabezpečovat zaúčtovaní všech nákladů daného měsíce, tvořit a kontrolovat dohadné položky (závěrka)
• kontrolovat kompletnosti nákladů jednotlivých oddělení
• kontrolovat otevřené objednávky v Axaptě
• pracovat se systémy: Axapta, MIS, LDM

Co potřebujete znát a vědět:

• VŠ II. stupně
• schopnost komunikovat v anglickém jazyce (C1)
• min. 2 roky zkušeností na pozicích v oblasti účetnictví, reportingu, controllingu, auditu nebo finančních analýz
• dobré komunikační schopnosti a asertivita
• silné analytické zručnosti a myšlení se schopností správně interpretovat potřebná data managementu společnosti
• zkušenosti s uvedenými programy výhodou : Axapta, LDM, MIS (programový a vysílací systém)
• velmi dobrá znalost MS Office, zejména Excelu

Co nabízíme:

• pozici v rámci PPF skupiny
• zajímavý business a pracovní prostředí, mediální společnost
• fungující tým
• firemní počítač a telefon
• 5 týdnů dovolené, nadstandardní zdravotní péče, vlastní posilovna a sauna
• dotace na stravování
• VOYO zdarma
• benefitní body a slevy na široké spektrum služeb (Nova+)
• možnost využití partnerských programů
• pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
• Rohlík Point přímo v budově

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Michaela Havlíčková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha
Česká republika