TV Nova - IT Service Desk

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Co budete dělat:

- reagovat na IT požadavky uživatelů (osobní, telefonické, emailem, nebo v ticketovacím systémem JIRA)
- řešit přijaté požadavky spadající do kompetence ServiceDesku (1level support)
- kontrolovat a rozdělovat IT požadavky v ticketovacím systému JIRA a v interním schvalovacím systému
- spolupracovat s kolegy, eskalovat požadavky spadající do kompetence ostatních oddělení IT
- spravovat, vydávat a přijímat IT majetek, evidovat v programu ALVAO
- instalovat IT HW, řešit problémy, drobné opravy, spolupracovat s dodavateli při záručních a pozáručních opravách
- asistovat uživatelům při nastavení mobilních zařízení

Co potřebujete znát a vědět:

- základní znalost - členění, funkce, instalace a řešení problémů produktů MS W10/W7/365 (Linux a MAC výhodou)
- ochotu učit se novým věcem
- dobrá orientace v IT technologiích
- vhodné pro absolventy (předchozí působení na pozici IT podpory výhodou)
- asertivní chování a dobré vystupování
- znalost AJ na úrovni minimálně A1

Co nabízíme:

- zaměstnanci výborně hodnocená mezinárodní kuchyně v budově (dotace na stravné)
- benefitní body a slevy na široké spektrum služeb
- zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
- firemní fitness, fotbálek a sauny
- možnost využití partnerských programů
- nadstandardní zdravotní péči
- pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
- přátelský kolektiv
- pracovní mobilní telefon, notebook

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Michaela Havlíčková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha
Česká republika