Stáž v redakci pořadu Snídaně s Novou

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Zajímá Vás žurnalistika? Chcete se stát novinářem?

TV Nova připravila pro studenty VŠ, případně čerstvé absolventy možnost absolvování studentské stáže v pořadu Snídaně s Novou.

Právě nyní máte jedinečnou šanci vyzkoušet si v rámci stáže, co všechno obnáší práce v televizi a podívat se do zákulisí pořadu Snídaně s Novou. Budete se podílet na připravě podkladů bodového scénáře pořadu Snídaně s Novou, přípravě ranního zpravodajství, včetně informací z dopravy. Nejlepší z vás se mohou těšit na další budoucí spolupráci.

Jak na to :

Pokud můžete absolvovat stáž v ranních hodinách od 05:00 do 09:00 hod., neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis s fotografií, krátký motivační dopis, proč bychom si na stáž měli vybrat právě Vás, popř. připojte odkaz na Vaši tvorbu (články).

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Michaela Havlíčková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha
Česká republika