TV Nova - DevOps Administrátor

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Do oddělení IT operations hledáme nového kolegu, který rozšíří náš tým.

Co budete dělat:

• Návrh, tvorba, provoz, monitoring a support multiserverových systémů šitých na míru zákazníka
• Management cloud infrastruktury
• Tvorba CI/CD prostředí
• Management Git repozitářů
• Tvorba automatizačních mechanismů pro integraci mikroservisových aplikací
• Implementace elastické a server-less infrastruktury, auto-scaling, lambda services
• Provisioning a automatizace tvorby systémů (Ansible)
• Spolupráce s vývojovým týmem při nasazování nových technologií
• Práce s virtualizačními technologiemi (VM Ware, OpenStack, ...)

Co potřebujete znát a vědět:

• absolvent VŠ (informatika)
• Znalost práce a fungování Linux OS (Debian/Ubuntu, Red Hat/CentOS)
• Shell (sh, bash, zsh, ...)
• Git
• Ansible
• Znalost cloud platforem (Amazon AWS, Microsoft Azure, Google Cloud Platform)
• Zkušenosti s Docker, Kubernetes
• Zkušenosti s SQL databázemi (MySQL, PostgreSQL)
• Zkušenosti s NoSQL databázemi (Redis, MongoDB, InfluxDB)
• Znalost ElasticSearch technologie
• Zabbix, Telegraf, Grafana
• Anglický jazyk - středně pokročilý

Co nabízíme:

• být součástí týmu, který buduje novou infrastrukturu, integruje moderní služby a rozvíjí customer experience media delivery nejúspěšnější soukromé české televize
• zaměstnanci výborně hodnocená mezinárodní kuchyně v budově (dotace na stravné)
• benefitní body a slevy na široké spektrum služeb.
• zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
• možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
• možnost využití partnerských programů
• nadstandardní zdravotní péči
• pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Michaela Havlíčková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha
Česká republika