Kameraman regionálního zpravodajství - Jižní Čechy

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Lokace:

České Budějovice

Co budete dělat:

  • pořizovat obrazový materiál k reportážím v požadované obrazové i zvukové kvalitě
  • aktivně spolupracovat s reportérem regionálního zpravodajství
  • spoluzodpovídat za to, že obsah příspěvků nebude v rozporu s platnými právními předpisy
  • spoluzodpovídat za vyvážený a objektivní přístup k událostem, za ověřování zdrojů informací a za dodržování principů novinářské etiky
  • spoluzodpovídat za to, že příspěvky neobsahují skrytou reklamu
  • spravovat archiv natočeného materiálu

Co potřebujete znát a vědět:

  • SŠ/VŠ (vzdělání technického nebo uměleckého směru výhodou)
  • zkušenosti s vytvářením obrazového materiálu
  • velmi dobrá znalost práce s kamerou (i amatérsky)
  • alespoň základní znalost anglického jazyka
  • kreativita
  • výborné komunikační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • týmový hráč s aktivním přístupem
  • živnostenský list (externí forma spolupráce)

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Michaela Havlíčková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha
Česká republika