TV Nova - Yield specialist

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Co budete dělat:

• spoluzodpovídat za programatický prodej reklamního prostoru TV NOVA
• spoluvytvářet nepřímou obchodní strategii ve spolupráci s obchodním oddělením
• podílet se na vytváření celkové online obchodní strategie
• analyzovat vývoj klíčových ukazatelů výkonu (KPIs) online reklamy na webech TV NOVA (imprese, výnosy, CPM...)
• ve spolupráci s Yield manažerem zajišťovat pravidelné reporty
• optimalizovat displej a video inventáře TV NOVA s cílem maximalizovat výnosy
• sledovat nejnovější trendy v oblasti programatické reklamy
• monitorovat a vyhodnocovat vliv sezónnosti na jednotlivé vertikály a KPIs
• udržovat záznamy o všech produktových změnách a jejich dopadu na KPIs
• spolupracovat s traffic oddělením při nastavovaní a troubleshootingu prodaných kampaní
• spolupracovat na budování manuálů a firemního know-how a na vývoji nových produktů
• ve spolupráci s produktovým oddělením:
- hledat a implementovat nové způsoby monetizace reklamního prostoru na
webech TV NOVA
- navrhovat a A/B testovat výkon nových reklamních pozic a formátů
• podporovat Yield manažera a vedoucího oddělení digitálního prodeje

Co potřebujete znát a vědět:

• zkušenosti v obchodu - internetová reklama, programatický nákup výhodou
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• inovativní přístup
• vysoké pracovní nasazení
• časovou flexibilitu
• týmového hráče a profesionála

Co nabízíme:

• zajímavou práci v dynamické mediální společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení
• možnost poznat nejznámější televizní společnost zevnitř a podílet se na jejím efektivním fungování
• získání zkušeností s vytvářením analýz nákladů na vysílání, jejich interpretací a vyhodnocením
• práce s daty v Excelu a účetními, datovými, reportovacími systémy a systémem pro vysílání TV pořadů
• otevřené, přátelské a týmové firemní prostředí a kolektiv
• teambuildingy a různé další firemní výhody, slevy a akce
• firemní počítač a telefon
• 5 týdnů dovolené, nadstandardní zdravotní péče, vlastní posilovna a sauna
• dotace na stravování, Cafeteria systém benefitů

Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis, kam napište, co si pod touto pozicí představujete nebo zda máte již nějakou zkušenost :-)

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Michaela Havlíčková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha
Česká republika