TV Nova - Tester/ka

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Jsme moderní, dynamicky se rozvíjející multimediální firmou, která vyniká v oblasti výroby vlastních TV pořadů, grafiky a technologie.

Co budete dělat:

• připravovat a realizovat testování nových funkcí aplikací
• hledat a odhalovat chyby tam, kde by je nikdo nehledal
• analyzovat chyby objevené při testování
• realizovat regresní testy
• reportovat výsledky testů
• psát testovací scénáře
• nasazovat otestované změny na produkci
• podílet se na vytváření manuálu
• informovat kolegy o změnách a novinkách
• spolupracovat s vývojovým i produktovým týmem

Co potřebujete znát a vědět:

• SŠ s maturitou
• zkušenosti na pozici tester/ka min. 2 roky
• znalost mobilních a webových technologií (prohlížeče, technologie, standardy)
• aktivně analyzovat a řešit nové problémy
• navrhovat řešení pro interní klienty
• být komunikativní
• být sympatický srdcař a profesionál
• být týmový hráč a otevřen nápadům ostatních
• výhodou je zkušenost s automatizací testování

Co nabízíme:

· odpovídající finanční ohodnocení
· zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
· přátelský kolektiv
· možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
· možnost využití partnerských programů
· benefitní konto Nova Plus (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
· nadstandardní zdravotní péči
· pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
· pracovní mobilní telefon

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Michaela Havlíčková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha
Česká republika