Šéfkameraman / hlavní kameraman

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Co budete dělat:

· zodpovídat za obrazovou kvalitu vyráběných zpravodajských a publicistických pořadů ve studiu a v exteriéru
· vést tým kameramanů a koordinovat tým osvětlovačů a kamerových techniků
· aktivně spolupracovat s ostatními vedoucími a kolegy v natáčecím štábu
· spoluzodpovídat za to, že obsah příspěvků nebude v rozporu s platnými právními předpisy
· spoluzodpovídat za vyvážený a objektivní přístup k událostem, za ověřování zdrojů informací a za dodržování principů novinářské etiky
· spoluzodpovídat za to, že příspěvky neobsahují skrytou reklamu

Co potřebujete znát a vědět:

· SŠ/VŠ (vzdělání technického nebo uměleckého směru výhodou)
· zkušenosti s vytvářením obrazového materiálu (včetně střihu)
· velmi dobrá znalost práce s kamerou a světlem
· alespoň základní znalost anglického jazyka
· kreativita
· výborné komunikační dovednosti
· organizační schopnosti
· týmový hráč s aktivním přístupem

Co nabízíme:

· odpovídající finanční ohodnocení
· zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
· přátelský kolektiv
· možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
· možnost využití partnerských programů
· benefitní konto Nova Plus (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
· nadstandardní zdravotní péči
· pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
· pracovní mobilní telefon

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Michaela Havlíčková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha
Česká republika