Online analytik – poloviční úvazek (20 h/týdně)

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Máte analytické myšlení a chcete se stát součástí oddělení výzkumu ve společnosti TV Nova, ale nemůžete pracovat na full time? Právě hledáme online analytika na poloviční úvazek!

Vhodné pro studenty, maminky/tatínky na rodičovské aj.

Co budete dělat:

• pravidelný reporting výsledků návštěvnosti webů TV Nova
• správa reportů a jejich optimalizace a automatizace
• ad-hoc analýzy návštěvnosti webů využívající data NetMonitor v SW od Gemiusu
• analytická podpora online redakce, marketingu a business developmentu

Co potřebujete znát a vědět:

• SŠ/VŠ vzdělání nebo zkušenost s analýzou webů,
• uživatelská znalost MS Excel (a MS Office obecně) podmínkou,
• znalost Google Analytics výhodou,
• analytické myšlení,
• schopnost dodržet požadované termíny,
• schopnost aktivně a efektivně komunikovat,
• samostatnost, pečlivost, flexibilita, schopnost dalšího rozvoje,
• znalost AJ,
• pracovní zkušenosti na pozici online analytika výhodou.

Co nabízíme:

• Práce na poloviční pracovní úvazek,
• odpovídající finanční ohodnocení,
• zázemí silné mezinárodní společnosti,
• příjemné a moderní pracovní prostředí,
• přátelský kolektiv,
• firemní benefity (fitness, fotbálek, sauna),
• benefitní konto Nova Plus (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví),
• nadstandardní zdravotní péči,
• pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu,
• pracovní mobilní telefon, notebook.

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Michaela Havlíčková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha
Česká republika