TV Nova - Network Administrator

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

TV Nova hledá zkušeného Network Administratora do týmu Network & Security, který bude pověřen podporou stávajících systémů, zpracováním a reakcí na žádosti o incidenty a změny.

Co budete dělat:

• Vypracovávat, udržovat a aktualizovat příslušnou dokumentaci
• Provádět provozní úlohy, jako jsou změny konfigurace a správa přístupu
• Monitorovat a udržovat fyzickou síťovou infrastrukturu (například přepínače, přístupové body W-Fi, správu záplat a kabelů)
• Fyzická instalace / práce a údržba organizovaného skladování zařízení
• Provozovat podporu 1. a 2. úrovně pro řešení nahlášených incidentů a požadavků prostřednictvím našeho online request systému
• Podílet se na relevantních projektech
• Zpracovávat reporty o přiřazených činnostech
• Aktivně a efektivně spolupracovat s ostatními odděleními společnosti
• Sledovat nejnovější technologie a trendy, a to jak v oblasti sítí, tak bezpečnosti

Co potřebujete znát a vědět:

• Zkušenosti s technologií IT sítí, konkrétně Cisco a správy (znalost úrovně CCNA je nutností, zkušenosti s řešeními Checkpoint a Linux OS jsou výhodou)
• Nutná znalost MS® Visio
• Anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni
• Dobré komunikační a týmové dovednosti
• Smysl pro odpovědnost, iniciativu, vlastní motivaci a schopnost pracovat nezávisle
• Schopnost diagnostikovat, analyzovat a řešit problémy v rychle se měnícím prostředí
• Proaktivní servis a přístup orientovaný na zákazníka
• Strukturovaný a bezpečnostní přístup k práci
• Pochopení podnikání, schopnost interpretovat obchodní požadavky a překládat do specifikací

Výhodou:
• zkušenost s virtualizací, konkrétně VMWare.
• Python skriptování pro automatizaci sítě
• znalost ITIL / SixSigma / COBIT

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Michaela Havlíčková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha
Česká republika