Datový analytik – online media

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Víte, jaká byla sledovanost pořadu MasterChef? Chcete zjistit, co ovlivňuje návštěvnost webu tn.cz?

Do oddělení výzkumu společnosti TV Nova s.r.o. hledáme motivovaného datového analytika, který se nebojí čísel a rád za nimi hledá souvislosti.

Co budete dělat:

• pravidelný reporting výsledků návštěvnosti webů TV Nova
• správa reportů a jejich optimalizace a automatizace
• ad-hoc analýzy návštěvnosti webů využívající data NetMonitor v SW od Gemiusu
• predikce chování návštěvníků a doporučení pro další vývoj webů,
• analytická podpora vedení společnosti, online redakce, marketingu a business developmentu

Co potřebujete znát a vědět:

• VŠ vzdělání nebo zkušenost s analýzou webů,
• uživatelská znalost MS Excel (a MS Office obecně) podmínkou,
• pokročilá znalost Google Analytics,
• analytické myšlení,
• schopnost dodržet požadované termíny,
• schopnost aktivně a efektivně komunikovat,
• samostatnost, pečlivost, flexibilita, rychlost, vysoké nasazení a schopnost dalšího rozvoje,
• pokročilá znalost AJ,
• pracovní zkušenosti na pozici online analytika výhodou.

Co nabízíme:

• Práce na hlavní pracovní poměr,
• odpovídající finanční ohodnocení,
• zázemí silné mezinárodní společnosti,
• příjemné a moderní pracovní prostředí,
• přátelský kolektiv,
• firemní benefity (fitness, fotbálek, sauna),
• benefitní konto Nova Plus (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví),
• nadstandardní zdravotní péči,
• pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu,
• pracovní mobilní telefon, notebook.

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Michaela Havlíčková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha
Česká republika