TV Nova - Finanční analytik

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Co nabízíme:

• zajímavou práci v dynamické mediální společnosti
• možnost poznat nejznámější televizní společnost zevnitř a podílet se na jejím efektivním fungování
• získání zkušeností s vytvářením analýz nákladů na vysílání, jejich interpretací a vyhodnocením
• práce s daty v Excelu a účetními, datovými, reportovacími systémy a systémem pro vysílání TV pořadů
• otevřené, přátelské a týmové firemní prostředí a kolektiv
• teambuildingy a různé další firemní výhody, slevy a akce
• firemní počítač a telefon
• 5 týdnů dovolené, nadstandardní zdravotní péče, vlastní posilovna a sauna
• dotace na stravování, Cafeteria systém benefitů

Co budete dělat:

• zajišťovat zpracovávání měsíčních analýz a dat
• zajišťovat měsíční kontrolu rozpočtu, porovnání skutečných nákladů projektů/sekcí s rozpočty
• provádět kontrolu a autorizaci objednávek a faktur
• podílet se na měsíčních účetních závěrkách (tvorbě dohadných položek)
• vytvářet a sledovat klíčové ukazatele výkonnosti
• spolupracovat při tvorbě ročních rozpočtů a měsíčních forecastů příslušné sekce
• řešit ad-hoc požadavky (analýzy pro mateřskou společnost apod.)

Co potřebujete znát a vědět:

• SŠ/VŠ
• 2 roky praxe na pozici analytika nebo v podobné oblasti
• velmi dobrá znalost MS Office, zejména Excelu
• komunikativní znalost anglického jazyka
• analytické schopnosti
• výborné komunikační dovednosti
• týmový hráč a profesionál

výhodou je:
- zkušenost s porovnáváním větších souborů dat s cílem zmapovat rozdíly, určit přírůstky/úbytky, případně identifikovat chyby
- zkušenost s účetnictvím a účetními výkazy
- praktická znalost základů jazyka SQL

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Michaela Havlíčková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha
Česká republika
Telefon: 725 529 707