TV NOVA - Reportér Televizních novin

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Co budete dělat:

· samostatně navrhuje, připravuje a zpracovává reportáže do zpravodajských pořadů
· zodpovídá za dramaturgickou podobu reportáže
· zodpovídá za obrazovou podobu příspěvků
· sleduje z dostupných zdrojů aktuálního dění ve svém oboru v ČR a ve světě
· spoluzodpovídá za to, že pořady neobsahují skrytou reklamu
· zajišťuje materiály /z natočených reportáží/ k archivaci a spolupracuje s
archivem na správném popsání archivních materiálů

Co potřebujete znát a vědět :

· 2 roky zkušeností v TV zpravodajství alespoň na regionální úrovni nebo rádiu
· SŠ vzdělání
· detailní přehled o aktuálním dění
· excelentní komunikační dovednosti
· vysokou časovou flexibilitu
· týmového hráče a profesionála

Co nabízíme:

• atraktivní finanční ohodnocení
• zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
• přátelský kolektiv
• možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
• možnost využití partnerských programů
• benefitní konto Nova Plus (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
• příspěvek na denní stravné
• nadstandardní zdravotní péči
• pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
• pracovní mobilní telefon a notebook

Prosíme o zaslání strukturovaného životopisu v českém i anglickém jazyce včetně fotografie (připojte odkazy na vaši práci/reportáže v audiovizuální nebo písemné podobě).

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Michaela Havlíčková
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha
Česká republika
Telefon: 725 529 707