Záznamový / obrazový střihač

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Co budete dělat:

• Střih audiovizuálních materiálů,
• zodpovědnost za celkový sestřih zpravodajsko-publicistických reportáží a pořadů,
• odbavování živých relací a relací ze záznamu,
• spolupráce s dalšími profesemi tj. režisér, redaktor, producent.

Co potřebujete znát a vědět:

• SŠ/VŠ,
• zkušenosti se střihem videa (např. SW Edius, AVID, Adobe Premiere),
• znalost střihové skladby,
• praxe v médiích výhodou,
• vynikající znalost audio a video formátů,
• zkušenosti práce s kamerou a v TV studiu vítány,
• dobrá znalost anglického jazyka výhodou,
• vysoká časová flexibilita,
• schopnost pracovat v týmu i samostatně
• odolnost proti stresu.

Co nabízíme:

• Práce na hlavní pracovní poměr,
• odpovídající finanční ohodnocení,
• zázemí silné mezinárodní společnosti,
• příjemné a moderní pracovní prostředí,
• přátelský kolektiv,
• firemní benefity (fitness, fotbálek, sauna),
• benefitní konto Nova Plus (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví),
• nadstandardní zdravotní péči,
• pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu,
• pracovní mobilní telefon.

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Lucia Petrovičová
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha-Hlubočepy
Česká republika