Digital Producer The Voice (online content)

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Jste kreativní talent s neotřelými nápady a přístupy? V prostředí sociálních médií se cítíte jako ryba ve vodě? Dokážete vést a koordinovat tým lidí?

Ovládáte perfektně anglický jazyk a komunikační dovednosti jsou vaší silnou stránkou? A jste týmový hráč, který svou práci řídí zdravým rozumem a cítí srdcem?

Pak hledáme právě Vás! Těšíme se na Vás! ☺

Co budete dělat:

• Samostatně navrhovat a realizovat obsahové strategie webových stránek a sociálních médií pro projekt reality show The Voice,
• vytvořit, nabriefovat a vést tým lidí, kteří budou vytvářet obsah pro web a sociální média pořadu,
• podílet se na vymýšlení a vytváření originálního obsahu (Instagram, Facebook, atd.),
• realizovat a technicky zajišťovat live streamy z natáčení TV pořadu The Voice a ze zákulisí,
• plánovat a realizovat placené kampaně,
• vyhodnocovat úspěšnost, zodpovídat za návštěvnost na webu a kvalitu celého online projektu,
• zohledňovat požadavky a cíle ostatních oddělení.

Co by měl mít ideální kandidát:

• Schopnost tvořit samostatně originální obsah na web,
• výhodou zkušenost s produkční nebo redakční prací,
• SŠ/VŠ vzdělání,
• nutná profesionální praxe s vedením týmů lidí a tvorbou strategie obsahu,
• znalost anglického jazyka slovem i písmem,
• kreativní a flexibilní přístup k práci,
• přehled v online pořadech a aktivitách TV Nova,
• komunikační schopnosti,
• důraz na pečlivost a samostatnost,
• schopnost dotáhnout věci do konce.

Co nabízíme:

• Odpovídající finanční ohodnocení,
• zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí,
• přátelský kolektiv,
• možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny,
• pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu.

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Lucia Petrovičová
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha-Hlubočepy
Česká republika