Senior online analytik

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Pro oddělení výzkumu společnosti TV Nova s.r.o. hledáme zkušeného online analytika, který si rozumí s čísly a rád za nimi hledá souvislosti.

Co budete dělat:

• Zajišťování analýz a predikcí návštěvnosti webových stránek,
• analytická podpora vedení společnosti, online redakce, marketingu a business developmentu,
• pravidelný reporting výsledků návštěvnosti a prezentace vlastních analýz na poradách managementu,
• zastupování společnosti v profesním sdružení SPIR,
• dohlížení na dodržování metodiky NetMonitor a správnosti měření.

Co potřebujete znát a vědět:

• VŠ vzdělání (v matematice, statistice, ekonomii a podobně) nebo zkušenost s analýzou webů,
• výborná uživatelská znalost MS Excel (a MS Office obecně) podmínkou,
• pracovní zkušenosti na pozici online analytika podmínkou,
• znalost relevantního softwaru (NetMonitor, Gemius, Google Analytics),
• pokročilá znalost AJ,
• analytické myšlení,
• schopnost dodržet požadované termíny,
• schopnost aktivně a efektivně komunikovat,
• samostatnost, pečlivost, flexibilita, rychlost, vysoké nasazení a schopnost dalšího rozvoje,
• týmový hráč.

Co nabízíme:

• Práce na hlavní pracovní poměr,
• odpovídající finanční ohodnocení,
• zázemí silné mezinárodní společnosti,
• příjemné a moderní pracovní prostředí,
• přátelský kolektiv,
• firemní benefity (fitness, fotbálek, sauna),
• benefitní konto Nova Plus (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví),
• nadstandardní zdravotní péči,
• pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu,
• pracovní mobilní telefon, notebook.

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Lucia Petrovičová
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha-Hlubočepy
Česká republika