TV Nova - Asistent Castingu

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. O té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Co budete dělat:

• zajišťuje komparz a vhodné lidské zdroje do pořadů vlastní tvorby TV Nova (reality show, seriálová tvorba)
• kontaktuje, potvrzuje a umisťuje po dohodě se svým nadřízeným komparz a vhodné lidské zdroje do pořadů vlastní tvorby TV Nova
• aktivně plní databázi talentů a připravuje dokumentaci
• zajišťuje schvalovací proces dokumentů (smlouvy a objednávky) v rámci společnosti
• zajišťuje organizační a administrativní činnosti v rámci daného pořadu
• likviduje faktury a zajišťuje výplatu z pokladniček
• připravuje základní formulářové smlouvy
• připravuje a kompletuje reporty o výrobě pořadu
• zajišťuje a vede archivaci o výrobě pořadu
• zajišťuje základní produkční činnosti dle instrukcí svého nadřízeného
• spolupracuje s ostatními členy štábu a dalšími osobami zúčastněnými na výrobě pořadu
• spolupracuje s finančním oddělením na závěrkových činnostech

Co potřebujete znát a vědět:

• SŠ/VŠ vzdělání
• min. 1 rok zkušeností na pozici produční (výhodou)
• znalost procesu výroby zábavných pořadů výhodou
• pokročilá znalost AJ
• výborná uživatelská znalost MS Excel (a MS Office obecně)
• schopnost dodržet požadované termíny
• schopnost aktivně a efektivně komunikovat
• odolnost vůči stresu
• samostatnost, pečlivost, flexibilita
• týmový hráč

Kontakt

TV Nova s.r.o.
Marie Gütlová
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha
Česká republika
Telefon: 724 670 753