Aplikační Specialista

Skupina CME hledá do týmu Business Systems kolegu na pozici Aplikačního Specialisty.

Business Systems tým právě dokončil ve spolupráci s dodavateli transformační projekt a do všech zemí ve skupině naimplementoval jednotný ERP system (Microsoft Dynamics AX 2009).

Součástí celkového aplikačního ekosystému je i webová aplikace, která funguje na platformě .NET a zajišťuje workflow pro jednotlivé objekty spravované v ERP (objednávky, smouvy, master data, platební příkazy).

Právě pro tuto aplikaci, která patří do skupiny Business Process Management Tools, hledáme vhodného kandidáta, který se postará jak o denní správu aplikace, tak i o jeji rozvoj v návaznosti na požadavky uživatelů a aktuálně probíhající implementační projekty.

Pozice je situována na úrovni korporátní společnosti a podpora je směřována do všech zemí ve skupině (2nd level support).

Náplň práce:

Ve zkratce, jedná se o vyvážený mix aktivit z oblasti rutinní aplikační podpory a implementace nových řešení!

Budeš zodpovědný za sledování provozu aplikace, budeme rádi, když budeš umět odhalit chyby či nestandardní chování dříve, než je objeví koncové uživatelé.

V rámci aplikační podpory Tě čeká každodenní komunikace s koncovými uživateli prostřednictvím telefonu a JIRA požadavku a řešení bugů (v češtině a angličtině).

Budeš se starat o release management - tedy plánování, testování a nasazování nových verzí aplikace do produkce.

Aby ses nenudil, ale hlavně také proto, že jsme dynamická společnost, budeš mít na starosti návrh a realizaci nových typů workflow v návaznosti na požadavky z jednotlivých zemí (budeš mít zodpovědnost za celý proces od sběru požadavků, přes analýzu, realizaci, testování i nasazení změn).

Protože budeš sedět na židli v centrálním týmu, budeš také zodpovědný za rozšiřování funkcionalit existujících v rámci jedné země do zbytku zemí ve skupině.

Neobejdeš se bez úzké spolupráce s aplikačním týmem podporujícím ERP řešení a budeš také komunikovat s administrátory infrastruktury.

Budeš mít možnost spoluprácovat přímo s dodavatelem softwaru a podílet se na vylepšování aplikace a možnost ovlivnit obsah plánovaného releasu i celkovou aplikační road mapu.

Co očekáváme od vhodného kandidáta?

Na této pozici se neobejdeš bez znalosti SQL, měl bys umět psát složitější dotazy a mít zájem dále rozvíjet své technické schopnosti.

Velkou výhodou bude, pokud už máš zkušennosti s nastavováním aplikací, které řídí workflow (např. umíš administrovat Atlassian Jiru nebo víš jak funguje workflow v Lotus Notes, přip. jsi pracoval s jiným Business Process Management nástrojem). Možná nejsi úplně přeborník na procesy, ale pokud víš, jak se pracuje v redakčních systémech jako je Drupal, wordpress nebo prestashop, určitě budeš preferovaný kandidát.

Očekáváme, že v případě, že splňuješ dva předchozí požadavky, umíš přemýšlet logicky, koncepčně a problémy řešit s nahledem (nejen rychle "záplatovat" a "lepit"). To je pro nás totiž klíčové.

Jsi komunikativní, domluvíš se jak česky, tak i anglicky.

Měl bys vědět co je ITIL a proč je důležité mít kvalitní interní procesy na řízení bugů, nasazování změn, přiřazování uživatelských práv apod.

Měl bys být otevřený novým věcem a chtít se učit.

Co našim zaměstnancům nabízíme?

Prostředí, ve kterém se Ti bude příjemně pracovat, super tým lidí, se kterými si budeš rozumět, 25 dní dovolené, vlastní fitko se saunou, skvělou kantýnu a kavárnu, kterou provozuje Zátiší Group, týmové akce a mnoho dalšího...

Kdy můžeš začít?

Ihned!

Pokud Tě pozice zaujala, připrav si svůj životopis, kde uvedeš své předchozí zkušenosti a dovednosti, ve kterých vynikáš, a to včetně krátkého průvodního dopisu, kde nastíníš, proč je zrovna CME Tvou volbou. Oba dokumenty, které jsou pro nás stejně důležité, nám zašli prostřednictvím tlačítka Odpovědět.

Těšíme se na viděnou!

Contact

CME
Eva Koudelková
Kříženeckého náměstí 1078/5a
152 00  Praha-Barrandov
Česká republika