Volné pracovní pozice

CME is a media and entertainment company operating leading businesses in primarily six Central and Eastern

Team Administrator

Rádi pomáháte svým kolegům? Máte organizační talent a jste precizní ve svěřených úkolech ?

Pak hledáme právě Vás! Sekce IT už se na Vás těší. 🙂

Pokud máte o pozici zájem zašlete Váš životopis v anglickém jazyce.

Co budete dělat:

  • Správa kalendáře týmu managementu,
  • příprava a distribuce všech potřebných dokumentů a jejich kopírování včetně pošty,
  • plánování a organizování schůzek, příprava agendy pro lokální a mezinárodní potřeby,
  • příprava zahraničních cest pro tým managementu,
  • Příprava i docházku sekce,
  • Udržuje evidenci smluv, objednávek, faktur a předávacích protokolů všech sekčních projektů,
  • připravuje objednávky, zpracovává faktury, licenční poplatky a zajišťuje jejich správnost, jejich včasné zpracování, likvidaci a uhrazení,
  • dle potřeby nadřízeného zajišťuje překlady,
  • zpracovává měsíční dohadné položky,
  • spravuje a administruje pokladnu.

Co potřebujete znát a vědět:

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • dobrá znalost MS Office,
  • zkušenost s administrativní či obdobnou pozicí výhodou,
  • pečlivá, proaktivní osobnost,
  • ochota učit se,
  • vstřícné jednání,
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • schopnost dotáhnout věci do konce

Kontakt

CET 21 spol. s r.o.
Lucia Petrovičová
Kříženeckého nám. 1078/5a
152 00  Praha-Hlubočepy
Česká republika