Volné pracovní pozice

CME is a media and entertainment company operating leading businesses in primarily six Central and Eastern

Editor webových aplikací

Co budete dělat:

  • vytvářet texty, galerie a zpracovávat video obsah
  • vytvářet ankety, kvízy, tipovačky a sms soutěže pořadů skupiny Nova
  • proaktivně pracovat se sociálními sítěmi skupiny Nova
  • zajišťovat "fraffic" na internetových stránkách skupiny Nova
  • zajišťovat a zadávat vstupy pro výrobu anket, kvízů, tipovaček a sms soutěží pro tým produkce
  • velmi úzce spolupracovat s redakcí nova.cz a novaplus.cz a týmem on-line marketingu
  • velmi úzce spolupracovat s producenty televizních projektů skupiny Nova
  • spoluvytvářet strategii on-line interaktivních aplikací ve spolupráci s produktivním týmem

Co potřebujete znát a vědět:

  • SŠ/VŠ (humanitní vědy, žurnalistika) není podmínkou
  • 2 - 3 roky zkušeností na pozici reportéra/redaktora/editora podmínkou
  • zájem o tvorbu kreativního obsahu
  • excelentní komunikační dovednosti
  • zájem o TV/web obsah skupiny Nova
  • znalost prostředí sociálních sítí
  • vysokou časovou flexibilitu
  • týmového hráče a profesionála

Kontakt

CET 21 spol. s r.o.
Telefon: 724 670 753